magicschool-hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
magicschool-hogwarts

Просто.. форум.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
МЕСТИМ СЕ НА http://harrypotter-magic.bulgarianforum.net/forum.htm

 

 Артур и отмъщението на Mалтазар (2009)

Go down 
АвторСъобщение
EmMa FeNkA

EmMa FeNkA


Брой мнения : 33
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 27.07.2009
Местожителство : Юхууууууу........ аз съм в..... същност аз къде съм?!

Артур и отмъщението на Mалтазар (2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Артур и отмъщението на Mалтазар (2009)   Артур и отмъщението на Mалтазар (2009) EmptyПет Окт 30, 2009 9:59 pm

Артур и отмъщението на Mалтазар (2009)

Режисьор: Люк Бесон
В ролите: Пени Балфор , Робърт Стантън , Роналд Крауфорд , Мия Фароу , Фреди Хаймор

Държава: Франция / 2009
Премиера: 04 декември 2009

Вечерта е белязана от края на десетия луннен цикъл и Артур е развълнуван, тъй като най-сетне ще може да се завърне в света на Минимоните и да бъде отново със Селения. В селото, Минимоните са организирали голямо пиршество в негова чест, а малката принцеса си е облякла роклята от розови цветчета.

Но точно в този, очакан с нетърпение ден, бащата на Артур решава да скъси ваканцията им в бабината къща. И докато се готвят да заминат един паяк спуска в ръката на Артур оризово зърно с надпис „SOS”.

Няма съмнение, Селения е в опасност! Артур не се двоуми да отлети за да я спаси. Дори ако това означава да се впусне в рисковано пътешествие, първо падайки на главата си в бара на Макс, да се сблъска с армията на Крьоб, новият тиран на Седемте кралства, да спаси кожата на Бетамеш, да се бори с плъхове, жаби и космати паяци…..само за да отрие, когато пристига в селото на Минимоните, че те изобщо не са му изпращали сигнал за помощ!
Върнете се в началото Go down
EmMa FeNkA

EmMa FeNkA


Брой мнения : 33
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 27.07.2009
Местожителство : Юхууууууу........ аз съм в..... същност аз къде съм?!

Артур и отмъщението на Mалтазар (2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Артур и отмъщението на Mалтазар (2009)   Артур и отмъщението на Mалтазар (2009) EmptyПет Окт 30, 2009 10:00 pm

Сори, че няма снимка-при първа възможност ще добавя.
Върнете се в началото Go down
 
Артур и отмъщението на Mалтазар (2009)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Up / В небето (2009)
» Hannah Montana: The Movie / Хана Монтана (2009)
» Cloudy With A Chance Of Meatballs / Облачно, с кюфтета (2009)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
magicschool-hogwarts :: Забавление :: Филми.-
Идете на: