magicschool-hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
magicschool-hogwarts

Просто.. форум.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
МЕСТИМ СЕ НА http://harrypotter-magic.bulgarianforum.net/forum.htm

 

 Относто учебните предмети.

Go down 
АвторСъобщение
Елизабет Гриър
Управляващ; Мин. на Магията
Управляващ; Мин. на Магията
Елизабет Гриър


Брой мнения : 321
Points : 756
Reputation : 1
Join date : 02.05.2009

Относто учебните предмети. Empty
ПисанеЗаглавие: Относто учебните предмети.   Относто учебните предмети. EmptyЧет Авг 27, 2009 4:01 pm

Такаа .... моя върховен проблем беше свързан с уроците. Хъм ... но ето ,че един потребител с ник Алис Блек без дори да знае реши проблема на форума. Ако не сте забелязали тя преподава по Астрономия и има много добра система. И така ... аз одобрих тази система и хъм ... няма да се преподават различни уроци на всеки курс. Така затрудняваме учителя и той лесно ще изчерпа информацията за предмета си. И аз понеже съм мързел и ще улесня и хората които са решили да преподават по нещо. И така .. учениците ще бъдат включвани в часовете за напраеднали или за начинаещи. Както забелязах Алис Блек е решила да пуска с по едно въпросче. Това вече е проблем на учителите. Всеки ще може да си прави системана както пожелае. Можете с въпроси може да пускате в зависимост от годините и курсовете. Може да ви хрумне още нещо и може да го вкарате в игра.
Другото ми решение също е ако някой харесва някой предмет може да има по двама учители на предмет. Единия поема начинаещи ,другия - напреднали. Но за да се опитам да угодя на всеки нека да отбележа ,че единствено приемам ако учителя по съответния предмет иска да даде едната част на съответния кандидат. Понеже както разбирате има лични отношения между едни и други и каквото и да е моето мнение ,че те нямат значение когато сме тук все пак има хора на които няма да им е приятно. Затова преди да се кандидатирате се свържете със съответния учител.

Благодаря за вниманието.
Върнете се в началото Go down
https://magicschool-hogwarts.bulgarianforum.net
 
Относто учебните предмети.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
magicschool-hogwarts :: Около Хогуортс. :: Соварника-
Идете на: