magicschool-hogwarts

Просто.. форум.

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
МЕСТИМ СЕ НА http://harrypotter-magic.bulgarianforum.net/forum.htm

Share | 

Случки в болничното крило.

Go down 
АвторСъобщение
Елизабет Гриър
Управляващ; Мин. на Магията
Управляващ; Мин. на Магията

Брой мнения : 321

ПисанеЗаглавие: Случки в болничното крило.   Сря Май 06, 2009 12:05 pm

Тук вие може да разказвате какво ви се е случило през времето което сте прекарали в Болничното крило както и защо сте били там.
Върнете се в началото Go down
http://magicschool-hogwarts.bulgarianforum.net
Алис Блейс

Брой мнения : 101
Местожителство : SummeR TowN

ПисанеЗаглавие: Re: Случки в болничното крило.   Чет Юни 04, 2009 3:26 pm

Професор Браун и мадам Помфи влязоха заедно със Джон Хилари и Драко.Драко не беше ранен.Но все пак го настаниха.Той постоянно мрънкаше.Хилари седна до Джон и тъкмо искаше да му каже нещо,но професор Браун каза:
-Незнам какво се е случило,но съм прекалено огорчена от това.Виждам-последиците са големи така,че чакам обяснения!-настоя професора.Хилари се обади:
-Съжелявам професоре!И аз настоявах това да не се случва,но неможах да повлияя.
-Аз щях да повлияя и то успешно!-каза ядосана тя.-Защо не ме уведоми след като знаеше и не искаше да се случва?
-аз .. аз ..
-Вече е станало.Не може да върнем случилото се назад.Но все пак-сега няма да ви наказвам,но при още едно провинение ще предприема мерки.Вклучително и с теб-посочи тя Малфой.
Тримата кимнаха за да покажат,че са разбрали.Тя излезе.Тогава Хилари се обърна към Джон и му каза:
-Знаех си!Стигнахте твърде далече.Джон и всичко това стана само заради една обида!!!!!??????
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Случки в болничното крило.   Чет Юни 04, 2009 3:54 pm

- Да, но не мога да търпя да ме обиждат.Още повече теб.
-Но това значеше ли,че трябваше да рискуваш живота си?-нe се предаваше тя.
- A какво каза мадам Помфи ??? Сериозно ли е ???
Точно тогава мадам Помфи дочу и каза:
-Това не е хич малко!Трябва да останеш тук за няколко дена докато се оправиш.-спомена тя.
-Ами добре,но поне ще може ли да идват да ме виждат ???
-Да,разбира се.-отговори мадам Помфи.
-Хил нали не се сърдиш ? - попита Джон
-Емии-започна да усуква тя.-Ми смятам,че не се сърдя,но все пак явно си се опитал да защитиш достойнството си.-спомена тя,но не беше приключила.-,но не искам да се повтаря!!!Моля те!
-Добре другия път обещавам да те послушам!
-Добре ще мина довечара да те видя и .. оздравявай по-бързо!Защото не мога без тебе.
Алис Блейс

ПисанеЗаглавие: Re: Случки в болничното крило.   Чет Юни 04, 2009 5:16 pm

двамата влязоха във болничното крило.
-Здравей Джон-поздрави момичето.
-Хей здрасти!Тъкмо си мислех,че няма да дойдеш.-отбеляза той.
-Не бих го направила.А това е Майкъл.
-здравей!-поздрави той.
-Здрасти Майкъл!Аз съм Джон.
-Страхотно.Хилари много говори за теб.Според нея няма по-добър приятел.-Каза той.-Явно сте много близки.
-Ами да!Така е!Както ти казах се запознахме тази година,но все пак кме много добри приятели.
-Таа ние ще вървим.Ще отидем на поляните да поглдаме залеза.-каза Майк-Тя ми обеща.И ми разказа,че е много хубаво!
-Права е.-отбеляза той.
-Чао,Джон!
-Чао!-отвърна той.
Алис Блейс

ПисанеЗаглавие: Re: Случки в болничното крило.   Чет Юни 11, 2009 7:56 pm

Вечерта Хилари влезе в болничното крило.Тя изглеждаше щастлива.Но след като видя визиономията на Джон сви глава ,но продължаваше да се усмихва.
-Здравей Джон!-поздрави весела тя.
Но отговор не последва.Явно Джон беше малко вкиснат от това ,че тя не се беше поянила днес наобед.
-ОоО съжелявам ,че не успях да дойда ,но имах прекалено много домашно.И на идея си нямаш какво е по трансфигуращия и по вълшебство.Да не говорим за древни руни.Съжелявам ,че не дойдох ,но цял ден прекарах в Библиотеката.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Случки в болничното крило.   Чет Юни 11, 2009 8:39 pm

Джон бе обвзет от мисълта че довечера ще напусне Хогуортс и няма дори да се сбогува с Хилари която толкожа обичаше но го бе страх да и каже.Той щеше да я помоли да му занесе пръчката и мантията невидимка като щеше да и каже че трябва да отиде до някъде и веднага се връща.Въпросът бе къде ще отиде.Къде ще живее.Хилари продължи да говори:
-Джон съжелявам за всичките проблеми около Майк ,но той се съгласи и ми каза ,че не е имало нищо такова.Не е искал да ни отдалечава и ми каза ,че лично иска да ти се извини след като излезеш.
-Да разбира се - каза Джон, но знаеше че това няма да стане зашото той щеше да си тръгне.
-Благодаря ти много.Та как ти е крака?-попита тя.
-Ами по-добре, но все още ме боли и мадам Помфри каза че сигорно ще накуцвам известно време.
-А кога ще се изписват?Не каза ли ,че ще е днес.-поинтересува се тя.
-Да днес. - каза Джон.
Алис Блейс

ПисанеЗаглавие: Re: Случки в болничното крило.   Чет Юни 11, 2009 8:40 pm

-Страхотно.Какво чакаме още?-попита тя.-Хайде да вървим вече.Нали няма проблем мадам Помфи?
-Все още не Хил мадам Помфри каза че трябва да ме прегледа.През това време ще може ли да ми донесеш магическата пръчка и мантията невидимка.Не искам всички да ме виждат.
-О разбира се.Щом искаш.Отивам.
Тя изтича през вратата..След около петнадесет минути тя ве върна носейки исканото от Джон.
-Ето заповядай.Еми тогава аз ще тръгвам или да изчакам докато те прегледа?-попита.
-Няма нужда върви.До после - каза Джон и стомахът му се сви.
-Както искаш.Аз може би ще се прибера да уча или да си легна ,но ще видя.Е до после.
Когато Хилари излезе от стаята Джон веднага стана и написа една бележка на Хилари като помоли мадам Помфри да и я предаде.

Хилари аз се махам от Хогуортс не искам да ти преча и трябва да ме забравиш заради Майкъл.Още от както те видях се влубих в теб но ме бе страх да ти кажа приятно ми бе че те познавах.Сбогом
Когато Джон даде бележката на мадам помфри излезна и се запъти към входа на Хогуортс.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Случки в болничното крило.   

Случки в болничното крило.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1