magicschool-hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
magicschool-hogwarts

Просто.. форум.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
МЕСТИМ СЕ НА http://harrypotter-magic.bulgarianforum.net/forum.htm

 

 New Moon / Новолуние

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
EmMa FeNkA

EmMa FeNkA


Брой мнения : 33
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 27.07.2009
Местожителство : Юхууууууу........ аз съм в..... същност аз къде съм?!

New Moon / Новолуние Empty
ПисанеЗаглавие: New Moon / Новолуние   New Moon / Новолуние EmptyПет Окт 30, 2009 10:09 pm

New Moon / Новолуние

New Moon / Новолуние New-moon-posters-1

Във втората част от феноменално успешната поредица ЗДРАЧ на Стефани Майер, любовта между смъртна и вампир се издига на ново равнище, като БЕЛА СУОН (Кристен Стюарт) навлиза по-надълбоко в мистериите на свръхестествения свят, от който тя копнее да стане част – само за да се окаже в още по-голяма опасност откогато и да било по-рано.

След злополучния 18-ти рожден ден на Бела, ЕДУАРД КЪЛЪН (Робърт Патинсън) и неговото семейство напускат град Форкс, щат Вашингтон, в усилие да я защити от опасностите, присъщи на техния свят. Докато Бела с разбито сърце като насън кара последната си година в гимназията, безучастна и сама, тя открива, че образът на Едуард идва при нея винаги, когато се излага на опасност. Желанието й да бъде с него на всяка цена я кара да поема все по-големи рискове.

С помощта на приятеля от детството си ДЖЕЙКЪБ БЛЕК (Тейлър Лотнър), Бела възстановява стар мотор, който кара по време на приключенията си. Замръзналото сърце на Бела постепенно започва да се стопля от разцъфващата й връзка с Джейкъб, член на загадъчното племе Куилеут, което също има своя свръхестествена тайна.

Когато случайна среща изправя Бела срещу предишен смъртен враг, единствено намесата на глутница свръхестествено големи вълци я спасява от зловеща съдба, и срещата е плашещо доказателство, че Бела все още е в голяма опасност. В надпревара с времето Бела научава тайната на куилеутите и истинската причина на Едуард да я напусне. Тя се изправя също така пред перспективата за смъртоносно ново събиране със своя любим, което е далеч от това, на което се е надявала. С повече страст, екшън и съспенс, които направиха ЗДРАЧ световен феномен, ЗДРАЧ 2: НОВОЛУНИЕ е омагьосващо продължение на бокс офис хита.
Върнете се в началото Go down
EmMa FeNkA

EmMa FeNkA


Брой мнения : 33
Points : 74
Reputation : 0
Join date : 27.07.2009
Местожителство : Юхууууууу........ аз съм в..... същност аз къде съм?!

New Moon / Новолуние Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Moon / Новолуние   New Moon / Новолуние EmptyПет Окт 30, 2009 10:11 pm

Такааа..... аммммм....... ако ви дразня с това постоянно качване на информация на разни филми, само казвате- и преставам. Smile
Върнете се в началото Go down
Елизабет Гриър
Управляващ; Мин. на Магията
Управляващ; Мин. на Магията
Елизабет Гриър


Брой мнения : 321
Points : 756
Reputation : 1
Join date : 02.05.2009

New Moon / Новолуние Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Moon / Новолуние   New Moon / Новолуние EmptyСъб Ное 07, 2009 9:50 am

глупости.. не дразниш.
Върнете се в началото Go down
https://magicschool-hogwarts.bulgarianforum.net
Sponsored content





New Moon / Новолуние Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Moon / Новолуние   New Moon / Новолуние Empty

Върнете се в началото Go down
 
New Moon / Новолуние
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
magicschool-hogwarts :: Забавление :: Филми.-
Идете на: