magicschool-hogwarts

Просто.. форум.

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
МЕСТИМ СЕ НА http://harrypotter-magic.bulgarianforum.net/forum.htm

Share | 

PureBlood Coffee

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост

ПисанеЗаглавие: PureBlood Coffee   Вто Авг 25, 2009 2:42 am

Заведението се намира почти в края на Мракон-али. Хората рядко идват тук. Мястото е зловещо, улицата страшна. Помещението е богато украсено, но трудно може да се забележи. Винаги е тъмно, горят едва няколко свещи. Прекрасно място за уединение ... място, на което никой няма да обърне внимание кой си ...

Меню: Тук можеш да намериш всяко едно ястие, лакомство и питие, което желаеш ... Можеш да откриеш най-неустоимия вкус ... но разбира се всичко си има цена ... а на място като това ... тя е висока ...

Напитки: 15 галеона
Ястия: 25 галеона

Забележка: Ако искате да пишете под РП тук , трябва да си купите поне едно питие.
Върнете се в началото Go down
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: PureBlood Coffee   Съб Авг 29, 2009 10:16 am

Тази вечер заведението беше по-претъпкано от обикновено. На бара имаше насядали десетина мъже с качулки, които поздравиха Том и Алис, щом влязоха.
- Не знаех , че познаваш смъртожадните?
- Все пак съм Блек, нали?
Алис се засмя лекичко и завлачи Том, към едно странично сепаре, което беше тихо. Свещите на масата бяха почти изгоряли и мъждукащата светлина позволяваше на двамата да се виждат едва едва.
- А ...
Но преди Том да продължи пред тях се появи млада магьосница с престилка и табла в едната ръка. Усмихваше се неестествено много.
- Махни тази изкуствена физиономия от лицето си, Ан! Ще изплашиш някого.
Новодошлата се разсмя и възвърна високомерното си изражение. Том я огледа. Определено беше по-добре така.
- Аз искам ... един Велвет*. И махни ананаса. Том ... ?

П>С Мнението ми е умопомръчително тъпо ...
Върнете се в началото Go down

PureBlood Coffee
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1