magicschool-hogwarts

Просто.. форум.

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
МЕСТИМ СЕ НА http://harrypotter-magic.bulgarianforum.net/forum.htm

Share | 

Случки в коридорите.

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Случки в коридорите.   Вто Юни 02, 2009 8:01 pm

Тук може да пишете под РП
Върнете се в началото Go down
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Случки в коридорите.   Вто Юни 02, 2009 8:20 pm

След закуска Хилари и Джон се запътиха за първия си час.Както си вървяха и говореха пред тях се появи Малфой.
-Ха!Кого виждам сирака с идиотката.
Джон тъкмо направи опит да му се нахвърли,но Хилари го спря.
-Недей!НЕ си заслужава.
-ХИЛАРИ,ТОЙ ТОКУ-ЩО НИ ОБИДИ.-разклещя се срещу нея Джон.
-Остави го знаеш какъв е!
-Вече ми писна!Няма да го търпя да ни обижда.
Преди Хилари да е казала и дума Джон извади пръчката и извика:
-ВЦЕПЕНИ СЕ!
Малфол падна на земята и Джон отиде при него,докато все още не беше се изправил.
-ДЖОН!-крещеше след него Хилари,но той се едно не я чуваше.Тя се отказа.
Джон настъпи Малфой и му каза:
-След часовете те чакам в стаята за дуели.
-НЕ,ДЖОН!-разкрещя се Хилари.-НОРМАЛЕН ЛИ СИ!-Тя започна да диша дълбоко.-Как посмя!
А джон все едно не я беше чул!Той тръгна по коридора,но Хилари не се и помръдна.
-Хайде Хилари!-без да се обърне извика Джон.
Хилари се разплака.
-Джон изтича до нея и попита:
-Какво има?
-Защо го направи?
-Той ни обиди!Не мога да търпя повече.Искам да му отмъстя.Край!
Хилари се разплака още по-силно!
-Джон не искам да ти се случи нещо!Точна заради това знаеш го Малфой ! Може и авада кедавра да ти каже без да му мигне окото.Не искам да го предизвикваш!Ти си най-добрия ми приятал и няма и неискам да те загубя!-Хилари стана и го прегърна толкова силно,че замалко да му изкара въздуха.
-Хилари,нищо няма да ми се случи!Обещавам!Както каза ти няма да ме изгубиш!Ясно?
Хилари само кимна и избърса сълзите си.
-Колко странно-Аз закъснявам за час.Не съм си мислела,че може да се случи.
-Хайде!
Двамата продължиха напред към стаята където вече беше започнал часа...
Алис Блейс

Брой мнения : 101
Местожителство : SummeR TowN

ПисанеЗаглавие: Re: Случки в коридорите.   Чет Юни 04, 2009 5:28 pm

Майк и Хилари вървяха по коридора.Те бяха гладни,но не бяха ходили на вечеря.
Іискаш ли да отидем в кухнята.Много съм гладна.
-Да разбира се,но откъде ще минем?
-Има вход!Хайде след мен.
Те тръгнаха към тайния вход на кухнята...
Алис Блейс

ПисанеЗаглавие: Re: Случки в коридорите.   Чет Юни 04, 2009 5:42 pm

Хилари и Майк се запътиха към общите им стаи.Изведнъж Майк попита:
-Искам да те питам нещо.След като и двамата се харесваме искаш ли да ходим?-попита той.
-Еми..да!Но-допълни тя.-не бива да избързваме.
-Кой каза,че ще избързвамел-попита Майк и се нахвърли да я целува.
-Стоп!-С-с-то-п!-Каза едва едва тя.-Не бива да избързваме.-каза отново тя.-Познаваме се едва от.. няколко часа.Трябва да станем по-близки.-каза тя.
-Добре.Добре!-каза той.-Права си.Напълно.
Двамата се хванаха за ръце и тръгнаха към "Грифиндор".
-Аз съм до тук.-каза Хилари.
Той я целуна по бузата и каза:
-Лека нощ!
-Лека нощ!
-Ще се видим утре.-каза той.-В голямата зала.
-Да!-Обеща Хилари.
Тя се прибра в момичешката спалня и си легна...
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Случки в коридорите.   Чет Юни 11, 2009 8:46 pm

Джон срещна Маикъл в коридора на първия етаж и тои го заговяори:
-Мм такова Джон ... аз искам ... да ти се извиня за това че не давах на Хилари да идва при теб и ..
Но той беше прекъснат от Джон:
-Виж Майкъл искам само да се грижиш за Хилари аз си заминавам тя трябва да ме забрави за да бъде щастлива с теб като я видиш и предаи много поздрави - каза Джон и замина.
Алис Блейс

ПисанеЗаглавие: Re: Случки в коридорите.   Чет Юни 11, 2009 8:56 pm

Майкъл беше като вцепенен.Той бързо се осъзна и побегна към общата стая на Грифиндор.Тай той срещтна съвсем случайно Хилари. -Трябва да ти кажа нещо.-каза задъхан Майкъл.
-Какъв е проблема?-попита учудено Хилари.
-Джон.Джон..
-Какво за негооо.-развика се Хилари.
-Той..си тръгва от Хогуортс.
Хилари без да се замисли се затича към болничното крила.Тя незнаеше какно да прави в този момент.Как можеше да разбере дали Майк я лъже.Тя влезе в болничното крило и рязко и задъхано попита Помфи:
-Къде е Джон?
Тя само подаде бележката.Хилари я прочете и тръгна към входа на Хогуортс...
Вайълет Бодлер

Брой мнения : 72

ПисанеЗаглавие: Re: Случки в коридорите.   Пет Авг 14, 2009 8:36 pm

Вайълет бавно вървеше през коридорите-беше се запътила за час по пророкуване.Момичето, днес беше необикновенно весело.Скоро стигна до едно разклонение и се зачуди.
-Не си спомням това разклонение!Накъде ли?-Насам!-каза си момичето и се запъти наляво.След това видя една врата.
-Не си спомням да е от тук.-каза момичето и се обърна.Тогава чу нещо като"Империо".След това я погълна мека бяла светлина.Вайълет забрави за всичко останало-за всичките си проблеми , за часа по пророкуване...просто се остави светлината и това мътно чувство да я погълне...После чу нежен глас
-Ела с мен...Ела с мен...
Вайълет бавно закрачи след този който й говореше"Ела с мен..."повтаряше гласа.Вайълет и за миг не се зачуди къде ли ходи.Скоро гласът каза "Спри!" и вайълет се закова на място.
Отвори вратата-каза гласът
-Как?промълви вайълет-Как?...
-Сложи си ръката на ключалката.-прозвуча глсът в съзнанието на момичето.
Вайълет го напрпави.След това усети нтещо като засмукване , но не я интересуваше.Нищо вече не я интересуваше.Вратата се отвори.От там започна бавно да излиза нещо.
-Трябва ли да правя това?-прозвуча глас в съзнанието на вайълет.-Трябва ли?Не разбира се !Ще закъснееш за часа!по-добре отивай там!
-Не!-мислеше си вайълет.-от колко време искам да стане това-всички мисли да се махнат от главата ми!
-Това не е правилно!-все по-настоятелно звучеше гласът в съзнанието на момичето.
После бялата светлина бавно се размъти и Вай осъзна какво става:
Тя беше застанала до някаква врата.До нея имаше едно момиче което се смееше.До момичето се въртеше някакво странно същество.
-Бързо трябва да я бележиш!-извика момичето което стоеше до Вайълет.
Чудовището се доближи до Вай и започна да обикаля около нея.след това като че ли изсмука тещотот нея.после с лампата като че ли прокори част от ръката й.Вайълет понечи да избяга.Но зад себе си че
-Круцио!
Чувството беще ужасно. Дори не мога да ви го опища.Вай имаше чувството че ще се пръсне!Във всяка клетка от тялото си чувстнваще ужасяваща и пронизваща болка.Тя падна гърчейки се на замята.След като усети че всичко е свършило понечи да се изправи усети отново пронизваща болка.този път върху ръката си.Не знаеше какво става.просто тази ужасна болка...
След като болката спря момичето тръгна да бяга.Бякаше с всички сили към общата стая...По пътя спешна сестра си.
-Какво има сестричке?!-попита сестра й .
-Аз н-не знам-започна заеквайки вайълет-просто ...видях едно момиче то ми приложи Империо.след това сигурно , сигурно съм освободила някакво чудовище!Не знам какво стана! То ми направи някаква рана , виж.!-каза бързо Вай и показа раната на сестра си.
Раната представляваше всъщност някаквни знаци но Вайълет не ги разбираше.
-Сестра й явно обаче ги разбра.Тя изрече някакво заклинание с което размени телата им.Емили бързо каза на Вай.
-Вай!Чуй ме Не бива на никого да казваш нито за това че сме си разменили телата, нито за това което преживя ясно!
-Да , но!
-Чуй ме Вайълет!Трябва да ми се довериш! Просто се дръж нолмално ясно ли е?
-Вайълет само кимна...
Вайълет Бодлер

Брой мнения : 72

ПисанеЗаглавие: Re: Случки в коридорите.   Чет Сеп 03, 2009 2:27 pm

Минаха няколко дена след тази случка и Вайълет бавно се разхождаше из коридорите.Те бяха почти празни.Това се стори много добре на Вай.Тя искаше да подреди мислите в главата си.Момичето бавно вървеше, забила поглед в земята.Изведнъж се блъсна в някой.
-Извинявам се!-каза той, и слепешком се опита да й подаде ръка да стане.
Вай хвана ръката му и стана.Пред себе си видя едно момче.То беше високо и малко кльощаво.Имаше руса коса.Вай не можа да види очите му , защото главата му беше забита в земята.
-Коя си ти?-попита момчето.
-Вайълет, Вайюълет Бодлер.-отвърна момичето
Непознатото момче забързано хвана ръката й и слепешком започна да прокарва пръсти по ръката на Вайълет.Ръцете му бяха леденостудени -това се стори много страмно на Вайълет.Докато "разглеждаше" ръката й с пръсти Вайълет реши че той е сляп.Момчето продължаваше нервно да прокарва пръсти по ръката й, като си шептеше"Страмно-усещам силата, но това не е тялото й, сякаш се е пренесла в друго ..."
Вайълет си помисли че това момче е лудо и опита да прибере ръката си, но момчето я дръпна още по-силно и извика
-Защо ме лъжеш?!-Ти не си Вайълет.
Вайълет малко се уплаши, но запази спокойствие.
-Нека седнем.И ме пусни моля те-каза момичето.-Първо искам да знам ти кой си.-сепиозно каза тя.
-Аз ссъм Сседрик.-каза момчето.-познаваш ме!
-От къде не съм те виждала преди?!-объркано каза Вай
-Ами онази змия на леглото ти!Тавяа бях аз!
-Ти ли си бил, но ти беше змия, как така?!И какво правеше на леглото ми тогава?
-Исках да те предупредя за Сакатия и
Кайзер!Но онова момиче се събуди и ни прекъсна!
-Чакай, кой е Кайзер?
-Кайзер е ужасно чудовище.То изсмуква всичките ти сили и става все по- голямо и по-силно.То е създадено от човек на който са викали Нийтън Сакатия.Щом е създал това чудовище(не знам как го е направил) е намерил някой с много жизнена и магическа сила.Накарал е Кейзер да го бележи и чрез белега да изсмуква силите му , Докато не умре.Тогава от горкия човек е останало тяло без жизнена сила дори и да се разложи.
-А после!Какво е станало с Кайзер?-попита Вайълет
-Ами Сакатия е започнал да търси още повече хора и така да събира жизнената им енергия. Аз бях последната му жертва.Обаче Кайзер стана твърде силен.Той се обърна срещу господаря си и се опитал да го убие.Сакатия обаче знаел, как може да затвори Кайзер- трябвало да му даденечии очи.Ако дадеш очите си на Кайзер той става безсилен докато са у него.Сакатия с магия открадна очите ми.Така сакатия залови Кайзер и го затвори.Мисля че сега тякой друг щесе опита да го освободи.
Вайълет каза на момчето:
-Аз попаднах под роклятието империус (или поне така мисля) и освободих това чудовище.
-Беляза ли те ?!-Отново нервно попита Седрик.
-Да , но...-опита да каже Вай , но момчето отново дръпна къката й.
Пак прокара ледените си пръсти по ръката .
-Отново ме Лъжеш!-извика той.
-Не те лъжа! Щом сестра ми видя белега размени тялото си с моето. Сега тя има белег!-ядоса се Вайълет.
-Сестра ти е в опастност.-каза момчето-Кайзер не различава хората един от друг, няма да знае че това не есестра ти и като нищо ще я убие.Нали има белег!

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Случки в коридорите.   

Случки в коридорите.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1